• Obecnie brak na stanie
Taśma magnetyczna 50 x 3 dwubiegunowa
  • Taśma magnetyczna 50 x 3 dwubiegunowa

Taśma magnetyczna 50 x 3 dwubiegunowa

Taśma magnetyczna 50 x 3 dwubiegunowaTaśma magnetyczna 50 x 3 dwubiegunowa32,00 zł

Zapytanie wysłane

  •     *Wymagane pola

Wczytywanie

Od Cena Netto Cena Brutto
1 m. 32.00 zł 39.36 zł
25 m. 26.00 zł 31.98 zł
Produkt niedostępny

Zadaj pytanie o produkt
Parametry użytkowe
Szerokość
50 [mm]
Grubość
3 [mm]
Kierunek magnesowania wzdłuż wymiaru
3 [mm]
Kierunek magnesowania wzdłuż wysokości oznacza, że jedna kołowa powierzchnia magnesu stanowi biegun "N", a druga przeciwległa kołowa powierzchnia biegun "S".
Typ magnesu
ferrytowy
Max. temperatura pracy
≤ 80 [°C]
Waga
500 [g]
Podane wartości są wynikiem pomiaru konkretnej sztuki w temperaturze pokojowej i mają służyć do porównywania użytkowych własności magnetycznych oferowanych w sklepie magnesów. Polecamy sprawdzenie próbki magnesu w konkretnych warunkach.
Własności magnetyczne materiału - N38
Indukcja remanencji Br 0,225 [T]
Koercja HcB min. 150 [kA/m]
Koercja HcJ min. 180 [kA/m]
Gęstość energii magnetycznej (BH)max min. 11,0 [kJ/m3]
Własności magnetyczne materiału wraz z kształtem, gabarytami, maksymalną temperaturą pracy i kierunkiem magnesowania mają wpływ na użytkowe własności magnetyczne magnesu.
W załączniku znajduje się przykładowy wykres przebiegu II ćwiartki pętli histerezy magnetycznej dla materiału ferrytowego wiązanego.
Własności fizyczne
Gęstość ~3,8 [g/cm3]

Minimalna dostępna do zakupu długość taśmy wynosi 1 mb = 1 szt.

W taśmie magnetycznej jako substancję magnetycznie czynną wykorzystano ferryt baru. Taśma magnesowana dwubiegunowo, w przeciwieństwie do taśmy magnetycznej magnesowanej wielobiegunowo, charakteryzuje się mniejszą siłą oderwania i jest stosowana do tworzenia połączeń taśma-taśma lub ew. taśma-stal. Po zwinięciu otrzymujemy pierścień w którym jeden biegun znajduje się wewnątrz, a drugi na zewnątrz pierścienia. Jest wykorzystywana do współpracy z czujnikami kontaktronowymi i halotronowymi.

Własności magnetyczne materiału: indukcja remanencji Br min. 0,225 [T], koercja HcB min. 150 [kA/m], koercja HcJ min. 180 [kA/m], gęstość energii magnetycznej (BH)max min. 11,0 [kJ/m3]

Własności fizyczne: gęstość ~3,8 [g/cm3]

Maksymalna temperatura pracy wynosi około 80°[C].

Kierunek magnesowania wzdłuż wysokości (dwubiegunowo) oznacza, że jedna strona taśmy stanowi biegun "N" a druga biegun "S".

Ciężar 1 mb taśmy wynosi: ~570 [g] , Ciężar jednej rolki (25mb) wynosi: ~14,3 [kg].

W załączniku znajduje się przykładowy wykres przebiegu II ćwiartki pętli histerezy magnetycznej dla materiału ferrytowego wiązanego.

TASMAM50X3DWU