Separatory magnetyczne

Separatory magnetyczne na magnesach stałych (neodymowych lub ferrytowych) służą do oczyszczania rożnych materiałów sypkich i lejnych z zanieczyszczeń ferromagnetycznych, takich jak opiłki, druty, śruby czy nakrętki. Z powodzeniem znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczym, tytoniowym, drzewnym, ceramice i recyklingu materiałów odpadowych.

W naszej podstawowej ofercie znajdą Państwo również separatory magnetyczne w postaci szuflad czy rusztów magnetycznych, stożkowych magnetycznych, a także separatory magnetyczne rotacyjne i kanałowe.

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres gotowych i dostępnych od reki separatorów magnetycznych płytowych (nadtaśmowych), prostopadłościennych (belkowych) oraz separacyjnych bębnów magnetycznych (separatorów bębnowych). Na zamówienie wykonujemy separatory o dowolnie wybranych wymiarach oraz określonych właściwościach. Parametry magnetyczne, zasięg działania i wymiary dobierane są zgodnie z wymaganiami Klientów. Prosimy składać indywidualne zamówienia pisemne drogą mailową (adres mailowy magnesy@magnesy.pl) lub listownie (adres siedziby naszej firmy podany jest w zakładce KONTAKT). W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Działem Technologicznym, poprzez pocztę elektroniczną lub telefon.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz